Reference

Prohlédněte si ukázky naší práce

OHLASY NAŠICH KLIENTŮ

Zde jsou reference od našich spokojených zákazníků

S firmou BIONET PLUS s.r.o. spolupracujeme od jejího počátku, jelikož s majitelem společnosti jsme spolupracovali již dříve v oblasti energetiky a on a jeho zaměstnanci vždy odvedli perfektní práci. V případě reklamací reagují ihned a vstřícně.
Zdeněk Novotný / Manažer nákupu
Na BIONET PLUS s.r.o. se obracíme s důvěrou, pokud potřebujeme řešit netypická nebo silná znečištění na objektech. Nestalo se, že by nenašli řešení.
Michal Doležal / Manažer facility
Společnost BIONET PLUS s.r.o., využíváme pravidelně již 3 roky na čištění zámkové dlažby. Výsledek vždy překvapí a navíc si změny všímají i zaměstnanci.
Gabriela Nováková / Manažerka provozu nákupního centra
Společnost BIONET PLUS s.r.o. využíváme 2 x ročně na čištění nerezových a kovových prvků a konstrukcí a čištění VZT. Výsledek je vždy perfektní.
Jana Veselá / Provozní hotelu
Společnost BIONET PLUS s.r.o. jsem objednal na zkoušku, jelikož jsem potřeboval odstranit uniklý olej na zámkovou dlažbu. Zaměstnanci skvrny nejen vyčistili, ale navíc sanovali podloží v ceně a vyměnili písek v zasažených spárách. Po této zkušenosti jsem nakonec zvolil tuto společnost na kompletní čištění plotu, dlažby, schodů a podezdívek.
Martin Švec

Přehled našich partnerů