Zahradní práce

NAŠE SLUŽBA

Čištění VZT

Nečištěné potrubí VZT s sebou přináší jistá rizika. Mastnota, tuk a různé usazeniny jsou živnou půdou nejen pro bakterie, ale také pro vznik požáru.

Zajišťujeme kompletní čištění VZT

Nabízíme kvalitní čistění suchým ledem, při čemž odstraníme prach, mastnoty a zároveň provedeme dezinfekci potrubí vzduchotechniky nejen v bytových domech a komerčních objektech, ale všude tam, kde je potřeba z hygienického hlediska zajistit bezpečný provoz vzduchotechnického zařízení.

Čištění suchým ledem – a viry, plísně nebo bakterie nemají žádnou šanci!

Komplexní péče

Nabízíme také služby v oblasti čištění zámkových dlažeb, tryskání suchým ledem, leštění nerezové oceli, dezinfekcí a dezinfekčními prostředky, dezinfekcí obuvi, mytí a dezinfekcí nákupních vozíků. Veškeré čištění, které provádíme pomocí tryskání suchým ledem, je ekologické a bez zbytkového odpadu.

O NAŠÍ FIRMĚ

Jsme firma s rodinnou tradicí, převzatá z otce na syna. Naše dlouholeté zkušenosti jsou zárukou spokojenosti. Je pro nás samozřejmostí realizace v odpovídající kvalitě a potřebám zákazníka.

Zahrada pro Vás

Hodnotu a kvalitu lidského života z velké části určuje životní prostředí. Denně se při naší práci snažíme o zvyšování kvality životního prostředí.

Jsme připraveni na jakékoliv přání klienta i na druhém konci republiky, takže oblast našeho působení je celá ČR.

Máte nějaké
otázky?

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo nám napište či zavolejte.