bionet logo
support bionet

Potřebujete poradit?

RYCHLÁ ZPRÁVA whatsup bionetplus
739 459 493

Čištění VZT a dalších potrubí

Velmi účinné robotické čištění VZT a dalších potrubních systémů.

 

Zarezervovat čištění
Domů » ČIŠTĚNÍ VZT

ČIŠTĚNÍ VZT – VZDUCHOVÉHO POTRUBÍ

Vyčistíme i vaše vzduchové potrubí

Poskytujeme kvalitní čistění vzduchotechniky suchým ledem, při čemž odstraníme prach, mastnoty a zároveň provedeme dezinfekci vzduchového potrubí nejen v bytových domech a komerčních objektech, ale všude tam, kde je potřeba z hygienického hlediska zajistit bezpečný provoz vzduchotechnického zařízení.

Šetříme vaše peníze. Čistíme roboticky zpravidla bez demontáže potrubí. Optimální harmonogram čištění a dodržování dohod je pro nás svatý grál. Víme, že odstávka výrobních procesů z důvodu údržby nebo poruch VZT stojí nemalé peníze, proto zkracujeme dobu čištění na minimum. Čištěním proces nekončí a pravidelná následná kontrola a prevence rizik je pro nás samozřejmou prioritou. Potřebujete výstupní protokoly a revize VZT pro pojišťovny? I toto je součástí naší práce Na kvalitu naší práce dohlíží odborný český dohled mezinárodní certifikační instituce EVHA (Evropská asociace pro ventilaci a hygienu).

N

Ekologická, šetrná a extrémně účinná metoda, bez abraze

N

Rychlost a účinnost bez nutnosti demontáže většiny zařízení

N

Suchý proces s minimálním odpadem

ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ POMOCÍ ECO DUCT MASTER

Využijte našich profesionálních služeb

EcoDuct Master je soubor technologií, který kombinuje robotické čištění potrubí suchým ledem s mechanickým čistěním speciálními kartáči. Tato služba slouží k suchému čištění profilovaných potrubí vzduchotechniky či jiných potrubních systému, kde je nežádoucí používat páru, vodu, či jiná média.

 

čištění potrubí VZTčištění potrubí VZT

Unikátní technologie EcoDuct Master

Základem této služby je tryskání suchým ledem. Jako médium pro tryskání jsou použity pelety suchého ledu. Tyto pelety získají extrémně vysokou rychlost již uvnitř stroje se suchým ledem a jsou tryskány proudem stlačeného vzduchu tryskou na čištěný povrch. Výsledkem jsou miniaturní výbuchy a teplotní šok (-78,5 ° C), což účinně oddělí nečistoty od povrchu.

Proč EcoDuct Master
 • Pracujeme s prostředky , které jsou výsledkem vlastního vývoje
 • Pracujeme se stroji od renomovaných výrobců se speciálními nestandardními úpravami
 • Pomůžeme vám splnit požadavky ČSN EN 15780 – všeobecné požadavky a postupy nezbytné pro hodnocení a udržování čistoty potrubních vzduchotechnických zařízení
Co EcoDuct Master odstraní?
 • Zdravotní odpad, prachové usazeniny
 • Mastnota (restaurace, průmysl)
 • Vulkanizační dým
 • Barvy a jejich složky
 • Pryskyřice, chemické látky
 • Rezidua vznikající při výrobních procesech
Proč čistit odtahové systémy?
 • Možné riziko požáru
 • Zdravotní a hygienická rizika
 • Špatná účinnost systému VZT
 • Riziko poruch ci výpadku
 • Velká spotřeba provozní el. energie VZT
 • Snížený výkon systému

REFERENCE

Ukázka naší práce

Čistíte svépomocí? Používejte profesionální připravky.

K čištění používáme špičkové ekologické produkty oceněné řadou nominací a cen. Úsilí našich dodavatelů je uznáváno významnými institucemi, které potvrzují účinnost námi dodávaných produktů a poukazují na vynaložené investice do řešení na ochranu životního prostředí.

Biosativa®, bilogický čistič vyhrál cenu „Green Apple Award“, která byla udělena v kategorii „Best Practice Environmental Europe / UK/.”

Více o produktu

Co o nás říkají naši klienti?

Na BIONET PLUS s.r.o. se obracíme s důvěrou v rámci dlouhodobé spolupráce, pokud potřebujeme řešit netypická nebo silná znečištění na objektech. Nestalo se, že by nenašli řešení, komunikace i provedení na jedničku a za to velmi děkuji.

Michal Doležal

Manažer Facility

S panem Klokočníkem jsme v kontaktu přibližně 2 x ročně ohledně čištění nerezových a kovových prvků a konstrukcí a čištění vzduchotechniky v našem hotelu. Spolupráce funguje v naprostém pořádku a za to samozřejmě velmi děkuji.

Jana Weidlichová

Provozní hotelu, Admiral

Společnost BIONET PLUS s.r.o. jsem objednal na zkoušku, jelikož jsem potřeboval odstranit uniklý olej na zámkovou dlažbu. Zaměstnanci skvrny nejen vyčistili, ale navíc sanovali podloží v ceně a vyměnili písek v zasažených spárách.

Martin Švec

soukromý podnikatel

Jak objednat?

Poptávka

K přesnému výpočtu cenové nabídky nám prosím zašlete fotografii povrchu určeného pro čištění, jeho plošný rozsah, adresu nebo umístění objektu a vaše jméno a tel. kontakt.

Cenová nabídka

Na základě vaší poptávky ZDARMA vyhotovíme cenovou nabídku, kterou Vám zašleme v co nejkratším možném termínu.

Realizace

Po odsouhlasení cenové nabídky domluvíme termín zpracování a vaši zakázku zrealizujeme.

(+420) 739 459 493
info@bionetplus.cz

PŘEHLED NAŠICH PARTNERŮ