bionet logo
support bionet

Potřebujete poradit?

RYCHLÁ ZPRÁVA whatsup bionetplus
739 459 493

Dezinfekce povrchů a ploch

Čištění a dezinfekce veškerých povrchů, vnitřních ploch a společných prostor prostředkem BACOBAN

Zarezervovat čištění
Domů » Dezinfekce ploch

ŠETRNNÉ A ÚČINNÉ ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ

100% DEZINFEKCE NA POVRCHY, ŽÁDNÉ BAKTERIE

“Čistota půl zdraví”. Toto pravidlo potvrzuje každá epidemie nebo pandemie. Provádíme dezinfekční služby, které kombinují moderní metody vaporizace suchou párou bez nutnosti vypínání elektrických zařízení s manuálními aplikacemi. Zhodnocení situace, volba metody a rychlý profesionální zásah je pro nás samozřejmostí. Dezinfekční a sanitační služby poskytujeme NONSTOP v režimu 24/7/365 s reakční dobou 1 – 12 hodin dle dojezdové vzdálenosti.

Jako dezinfekční látku používáme profesionální dezinfekci BACOBAN. BACOBAN je patentovaná dezinfekce na veškeré druhy povrchů, která využívá technologie vrstvy nanopolymerů s obsahem dezinfekční látky. Dezinfekční látka je postupně uvolňována se stabilního povrchu z nanočástic a při správné aplikaci zajišťuje stálou dezinfekční ochranu po dobu až 10 dní. Tím, že eliminuje tvorbu biostatického prostředí, vyplňuje hygienickou mezeru mezi sanitačními procesy a zajišťuje tak maximální ochranu osob a objektů.

N

Moderní úklid pomocí nanotechnologií

N

Lepší výsledek než u dezinfekce medicínského vybavení

N

Účinnost dezinfekce až po dobu 10 dní

N

Vysoká úspora provozních nákladů oproti běžným dezinfekcím

N

Unikátní složení

čištění nákupních vozíků

ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE PROSTOR POMOCÍ NANOTECHNOLOGIÍ

Průmyslové čištění i dezinfekce ploch domácnosti

Naše služby nabízíme komerčním i nekomerčním objektům, tedy firmám, obcím, veřejné správě i běžným domácnostem. Zajišťujeme prostorovou i plošnou dezinfekci objektů jak v lokálním tak i celkovém měřítku. Aplikaci dezinfekce díky našim zkušenostem a znalostem z oblasti ventilace budov  můžeme provést pro celé objekty i s využitím VZT potrubí, což znamená výraznou finanční i časovou úsporu pro zákazníka. Použití moderní technologie nám zabezpečuje výborné výsledky v rámci dezinfekce proti virům, bakteriím i plísním. Naše použité připravky jsou testované renomovanými laboratořemi. Navíc je nanášení nanotechnologií efektivnější až o 50% v porovnání s běžnými druhy dezinfekce. Čistící a dezinfekční přípravky s nanotechnologií pro profesionální úklid naleznete v našem ESHOPU.

 

Pohotovostní dezinfekční zásahy

Co je základem?
 • Pohotovstní služba 24/7/365
 • Jednorázové i pravidelné
 • Kombinace nejúčinějších metod
 • Odborné služby
Kde dezinfikujeme?
 • Obchodní prostory
 • Administrativní komplexy
 • Průmyslové podniky
 • Lékárny a medicínksá zařízení
Dlouhodobá likvidace
 • Virů
 • Bakterií
 • Plísní
 • Hub

REFERENCE

Ukázka naší práce

Čistíte svépomocí? Používejte na úklid profesionální nano připravky.

K čištění používáme špičkové ekologické produkty oceněné řadou nominací a cen. Nabízíme ekologické dezinfekce na povrchy, které byly oceněny mezinárodní ekologickou organizací. Zároveň zajišťujeme dezinfekce na ruce a eko přípravky proti bodavému hmyzu. 

Více o produktu

Co o nás řikají naši klienti?

Na BIONET PLUS s.r.o. se obracíme s důvěrou v rámci dlouhodobé spolupráce, pokud potřebujeme řešit netypická nebo silná znečištění na objektech. Nestalo se, že by nenašli řešení, komunikace i provedení na jedničku a za to velmi děkuji.

Michal Doležal

Manažer Facility

S panem Klokočníkem jsme v kontaktu přibližně 2 x ročně ohledně čištění nerezových a kovových prvků a konstrukcí a čištění vzduchotechniky v našem hotelu. Spolupráce funguje v naprostém pořádku a za to samozřejmě velmi děkuji.

Jana Weidlichová

Provozní hotelu, Admiral

Společnost BIONET PLUS s.r.o. jsem objednal na zkoušku, jelikož jsem potřeboval odstranit uniklý olej na zámkovou dlažbu. Zaměstnanci skvrny nejen vyčistili, ale navíc sanovali podloží v ceně a vyměnili písek v zasažených spárách.

Martin Švec

soukromý podnikatel

Jak objednat?

Poptávka

K přesnému výpočtu cenové nabídky nám prosím zašlete fotografii povrchu určeného pro čištění, jeho plošný rozsah, adresu nebo umístění objektu a vaše jméno a tel. kontakt.

Cenová nabídka

Na základě vaší poptávky ZDARMA vyhotovíme cenovou nabídku, kterou Vám zašleme v co nejkratším možném termínu.

Realizace

Po odsouhlasení cenové nabídky domluvíme termín zpracování a vaši zakázku zrealizujeme.

(+420) 739 459 493
info@bionetplus.cz

PŘEHLED NAŠICH PARTNERŮ