bionet logo
support bionet

Potřebujete poradit?

RYCHLÁ ZPRÁVA whatsup bionetplus
739 459 493

Bionet plus, s. r. o

Jsme ryze česká společnost s tradicí v oboru. Specializujeme se na čištění povrchů, fasád, vzduchotechniky, nerezové oceli, kovů a prodej desinfekčních a čistících prostředků.

Naše služby

Náš příběh. Historie a současnost.

Společnost Bionet plus, s. r. o byla založena v roce 2015 Petrem Klokočníkem a byl zahájen prodej unikátních prostředků pro ochranu a dezinfekci špičkových evropských výrobců. Zaměřili jsme se na biotechnologie, nanotechnologie a ekologii. BIONET PLUS s.r.o. spolupracuje přímo s výrobci a certifikovanými distributory, tak aby byla zajištěna maximální podpora pro koncové zákazníky a plynulost dodávek.

V polovině roku 2015 se firma začala orientovat na poskytování služeb v oblasti specializovaných čištění s využitím velkoobchodně distribuovaných značek a díky investici do nového stroje jsme začali poskytovat čištění pomocí tryskání suchým ledem.

Rok 2016 započal vývojem vlastního technologického postupu a byl rozšířen technický park o speciálně upravené stroje pro čištění povrchů z betonu, kamene a dalších materiálů. Tak vznikla technologie DNC, se kterou jsme úspěšně realizovali do července 2020 vícee jak 1000 zakázek o celkové výměře přes 350 000 m2.

V polovině roku 2017 dochází ke spolupráci se společností Eco-stations s.r.o., která je naším partnerem a specialistou na čištění potrubí a kombinací našich znalostí chemických EKO prostředků a jejich strojového vybavení dochází k vývoji technologie EcoDuct Master. Od roku 2017 v ČR oficiálně zastupujeme distribuci a prodej německé značky dezinfekcí BACOBAN a PEDEXAN s dlouhotrvajícím účinkem.

V roce 2018 jsme vstoupili do české hospodářské komory a stali jsme se členy české asociace úklidu a čištění.

V roce 2019 jsme rozšířili naše služby o čištění mrazících a chladících boxů s postupy navrhovanými tak, aby zákazník nemusel používat mrazící vozy. Technologie čištění umožňuje minimální omezení provozu a výraznou úsporu nákladů.

logo hospodářská komora České republika
ceská asociace uklidu a čištění
enviromental friendly company

V čem je Bionet plus jiný

BIONET PLUS s.r.o. je mladou společností s bohatými zkušenostmi existující od roku 2015. Prvotní vizí zakladatele bylo rozšíření unikátních čisticích prostředků a dezinfekcí do České republiky a jejich distribuce. Později jsme se stali specialisty na poskytování služeb s využitím těchto prostředků.

  • Spolehlivost, kvalita a profesionalita
  • Dlouholeté zkušenosti, flexibilita a rychlost
  • Máme pro vás levnější řešení díky úsporám vody a vlastnímu vývoji
  • Zákazník ví přesnou kalkulaci ceny po provedení inspekce
  • Naše služby jsou levnější než případná výměna
  • Jsme šetrní k životnímu prostředí
  • Neodejdeme, dokud nebude zákazník s naší prací spokojený-

Na nás se můžete spolehnout

Obsáhlé zkušenosti v oboru

Jsme tým profesionálů zakládající si na dobře odvedené práci. Za 5 let existence jsme úspěšně obstarali více než 1000 zakázek. Naši technologii neustále inovujeme, účastníme se školení a vyvíjíme vlastní čistící a dezinfekční prostředky.

Jednáme transparentně a zodpovědně

Každá zakázka začíná nezávaznou obhlídkou a kalkulací ceny. Ihned tedy víte, do čeho jdete.

Soustředíme se na jednotlivce i velké společnosti

Jsme schopni obstarat rozsáhlé čištění skladových ploch i běžné zámkové dlažby na Vašem pozemku.

100% spokojenost našich klientů

Zaručujeme 100% spokojenost s našimi službami, protože za výsledky naší práce si stojíme. Dokud klient není spokojený, neodjedeme.

vyřízených zakázek

spokojených klientů

metrů čtverečních vyčištěno

metrů vzduchového potrubí vyčištěno

SETKEJTE SE S NAŠÍM TÝMEM

Potřebujete odbornou firmu v oblasti revitalizace zámkových dlažeb, čištění oceli, různých povrchů a materiálů? Kontaktujte nás, společně najdeme to nejlepší řešení! Jsme tým profesionálů ve svém oboru a rádi se ujmeme jakékoliv výzvy.

Petr Klokočník

Petr Klokočník

Jednatel

Milan Novák

Milan Novák

Projektový manažer

Ivan Kovář

Ivan Kovář

Obchodní zástupce

Pavel Trefil

Pavel Trefil

Projektový manažer

(+420) 739 459 493
info@bionetplus.cz

PŘEHLED NAŠICH PARTNERŮ